KONST / Litografier / Litografi 12476830
nr 1247 6830
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 7/75, bladets mått: 26x33
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:04:50
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér